O MNIE

Mam na imię Marek.  Cieszę się, że zawitaliście w moim świecie fotografii.

W życiu są takie momenty, gdy nagle odkrywasz swój cel, sens. Dla mnie takim momentem było odkrycie fotografii. Od wielu lat mam to szczęście ,by łączyć swoją pracę z pasją.

Chcę wprowadzić Was w świat fotografii, który pozwoli zatrzymać dla Was najpiękniejsze chwile z tego jedynego dnia. Dbam o to, aby Wasze zdjęcia ślubne były wyjątkowe, dopasowane do Waszych oczekiwań.  Za każdym razem gdy wchodzę w Wasz świat, jest to dla mnie niezwykłe przeżycie.  Pracuję jednak tak, aby być dla Was niewidocznym w trakcie Waszej ceremonii. Pozwala mi to utrwalać to co najważniejsze, Wasze emocje zaszyte w twarzach, gestach i ciałach.

Rozwijam się dodatkowo w takich dziedzinach jak akt, portret. To wszystko powoduje, że nabieram innej perspektywy, doświadczeń, by Wasze prace były jedyne w swoim rodzaju.  Jest mi niezmiernie miło, że moje umiejętności w tych dziedzinach zostały dwukrotnie docenione wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie „PORTRET” w latach 2017 i 2018. Rok 2019  jest dla mnie bardo owocny. W konkurs ogłoszonym  przez EISO , a rozpisany na łamach czasopisma Foto_Kurier zająłem finałowe miejsce i w nr. 7/2019 poświecono mojemu reportażowi całą stronę. 

Opinie klientów o mojej pracy: